13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Barcelona po synon të transferojë një mbrojtës në orët e fundit të afatit kalimtar

Barcelona ka humbur në vikend ndaj Villarrealit, madje pas ndeshjes u përballën edhe me vendimin e Xavit për largim nga klubi në fund të sezonit, megjithatë blaugranasit nuk janë dorëzuar nga ky sezon.

Blaugranasit ende janë në garë për titull në La Liga dhe në Ligën e Kampionëve andaj ata po synojnë të përforcojnë ekipin dhe për këtë arsye kanë vendosur transferimin e një mbrojtësi të ri.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit