14.8 C
New York
Wednesday, March 22, 2023

Buy now

Barcelona interesohet për Joao Cancelon

Barcelona është e interesuar për nënshkrimin e João Cancelo.

Megjithatë, atyre u duket e çuditshme që si Manchester City dhe Bayern Munich nuk e duan atë në formacionin e tyre startues.

Ata duan të mësojnë më shumë për qëndrimin dhe mentalitetin e tij përpara se të fillojnë negociatat.

Bayern Munich vendosi që të mos e shfrytëzojë opsionin për ta blerë Cancelon dhe ai do të rikthehet në Manchester City në fund të sezonit.

te ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

te fundit