19.2 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Barça përshpejton procedurat për rikthimin e Messit

Barcelona është shumë afër kompletimit të planit të rikthimit të Messit. Leo është shumë larg rinovimit me Paris Saint Germain dhe  Barça planifikon rikthimin e tij.

Bordi drejtues i skuadrës së Barçës tashmë po përshpejton bisedat me shoqëruesit e lojtarit dhe është ekonomikisht i mundur sipas gazetares sportive Veronica Brunati.

Mateu Alemany po merr përgjegjësinë për negociatat me Tebes për të regjistruar Leon dhe lojtarët e tjerë. Xavi ka qenë në kontakt me argjentinasin për një kohë të gjatë dhe ëndërron që ai të rikthehet.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit