31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Babai plagosi me armë të bijën dhe vrau veten, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnjë?

- Advertisement -

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Lushnjë ku një 40 vjeçare u plagos me armë gjahu nga i ati i saj 82 vjeçari Behar Musaku.

Top Channel raporton se shkak për ngjarjen e rëndë është bërë një debat mes 40 vjeçares Rudina Musaku dhe babait të saj i cili më pas vrau veten.

40 vjeçarja ishte e divorcuar dhe me fëmijë dhe kishte ardhur për të qëndruar tek prindërit e saj.

Mësohet se Rudina Musaku ndodhet në gjendje të rëndë në sallën e operacionit

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit