1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Azemi xhelozon Albën, e “kërcënon” Blerandon

Azemi dhe Blerando patën debate të ashpra për disa ditë me radhë dhe kjo dukej se u zgjidh mbrëmë në prajm.

Ky debat kishte si shkas Albën me të cilën u afrua Blerando ditëve të fundit.

Azemin duket se kjo situatë po e shqetëson shumë dhe ka filluar të sulmoj në vazhdimësi Blerandon.

“Tash merrem unë me të”, ka thënë Azemi gjatë bisedës me disa nga banorët.

Tutje Azemi ka thënë se Blerando nuk mund të ndikoj në raportin e tij me Albën.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit