10.2 C
New York
Thursday, March 23, 2023

Buy now

Atdheu, Edoni dhe Himena rikthehen në shtëpi – finalistët mbetën të habitur

Ish konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, përfshirë: Edonin, Himenën dhe Atdheun kanë hyrë gjatë ditës së sotme përsëri në shtëpinë më të ndjekur në vend e më gjerë.

Të tre ish konkurrentët janë mirëpritur nga banorët aktualë, derisa nuk munguan përqafimet e shumta.

Sigurisht, fokusi kryesor ishte në takimin e parë në mes të Xhulit dhe Atdheut, që pas eliminimit të këtij të fundit nga BBVK.

te ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

te fundit