0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Astana-Ballkani, ky rezultati i pjesës së parë

Nuk ka gola në pjesën e parë të ndeshjes Astana – Ballkani. Dyzet e pesë minutëshi i parë është mbyllur me rezultat 0-0.

Pjesëloja e parë ja qenë e balanacuar në posedim të topit, ndërsa Ballkani ka treguar më shumë tendenca sulmuese, madje duke gjuajtur dy herë në drejtim të portës.

Sonte gjithashtu zhvillohet ndeshja tjetër e grupit mes Viktoria Plzen dhe Dinamo Zagreb.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit