3.8 C
New York
Monday, March 20, 2023

Buy now

Artistja Elona Zeneli, emër shumë i kërkuar nga kompanitë ndërkombëtare

Elona është emër që ka depërtuar shpejt në tregun e showbizit .

Ajo është vetëm 20 vjeçe dhe komentohet shumë për dukjen dhe fizikun.

Zeneli edhe pse ende është në moshë të re ka nisur me sukses hapat në fushën e muzikes dhe modelizmit , ndërsa menaxhohet nga Milot Ahmeti.

Artistja, bukuroshja ka marrë shumë ftesa nga kompanitë e huaja për të bashkëpunuar në fushën e artit dhe modelizmit , gjë që do i hapte shumë rrugë në karrierën e saj.

E reja që hyri fuqishëm në këtë industri, numëron shumë ndjekës në rrjete sociale dhe është emër shumë i kërkuar nga kompanitë e marketingut.

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit