9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Artistja Elona Zeneli, emër shumë i kërkuar nga kompanitë ndërkombëtare

- Advertisement -

Elona është emër që ka depërtuar shpejt në tregun e showbizit .

Ajo është vetëm 20 vjeçe dhe komentohet shumë për dukjen dhe fizikun.

Zeneli edhe pse ende është në moshë të re ka nisur me sukses hapat në fushën e muzikes dhe modelizmit , ndërsa menaxhohet nga Milot Ahmeti.

Artistja, bukuroshja ka marrë shumë ftesa nga kompanitë e huaja për të bashkëpunuar në fushën e artit dhe modelizmit , gjë që do i hapte shumë rrugë në karrierën e saj.

E reja që hyri fuqishëm në këtë industri, numëron shumë ndjekës në rrjete sociale dhe është emër shumë i kërkuar nga kompanitë e marketingut.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit