0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Arsenali dhe Newcastle pas Brandtit

Arsenali dhe Newcastle United po e konsiderojnë transferimin e mesfushorit të Borussia Dortmundit, Julian Brandt.

Sipas raportimeve nga The Mirror, të dyja klubet janë shumë të interesuara në të ndonëse gjermani ka nënshkruar kontratë të re me Bletat deri më 2026.

Edhe trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është fans i mesfushorit, mirëpo të Kuqtë nuk janë në garë për ta transferuar atë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit