2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Ardi i shkon në hotel Shqipes

Ardi dhe Shqipja janë dyshja që lanë në gjysmë romancën e tyre, duke lënë pezull çdo informacion edhe për ndjekësit e tyre.

Ardi publikoi një video ku shihet se ka shkuar në hotelin ku qëndron Shqipja.

Siç shihet lidhja e tyre po vazhdon edhe jashtë.

Nga pamjet në video shihen se të dy janë të lumtur me njëri-tjetrin, shkruan “Kosovarja”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit