7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Anita – Lindës: Pse u fute në makinën e Bleros kur e ke ditë që ishte i martuar?

Sonte në prime, opinionistja Anita Haradinaj i bëri një pyetje Lindës lidhur me akuzat që hodhi ajo ndaj Bleros.

Tutje Anita i tha Lindës së nuk e di a e ka strategji apo cka pasi ka disa dyshime lidhur me deklratat e saj.

“Ti ke thyer shumë tabu, dhe të sjellësh histori para 12 vjete, kam pak dyshime, nuk e di a është strategji, apo cka është ky mllef ndaj gjinisë mashkullore aty, të kesh kujdes në deklaratat që ben. Pse u fute ne makine kur e dite qe Blero ishte i martuar?”, i tha Anita Lindës.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit