10.2 C
New York
Thursday, March 23, 2023

Buy now

Andi poston foton e parë me Gresën pas daljes nga shtëpia, ka një pyetje për të gjithë

Çifti i “Big Brother VIP Kosova”, tashmë po e kalojnë kohën së bashku dhe më të qetë.

Andi dhe Gresa, sot kanë postuar një foto nga makina, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja duken të lumtur pranë njëri-tjetrit, teksa Andi ka parashtruar një pyetje për të gjithë.

te ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

te fundit