10.2 C
New York
Thursday, March 23, 2023

Buy now

Ana dhe Arta Kabashi vijnë së shpejti me këngë të re

Këngëtaret e njohura shqiptare, Ana dhe Arta Kabashi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Motrat e famshme të estradës kanë paralajmëruar projektin e ri përmes disa postimeve që kanë shpërndarë në rrjetet e tyre sociale.

Ato njoftojnë se ky bashkëpunim do të lansohet shumë shpejt, por që nuk kanë dhënë një datë të saktë të publikimit.

Ajo vjen atraktive me një kostum rozë të punuar, në të cilin po ashtu ka vënë në pah format e bujshme trupore.

Arta nga ana tjetër po ashtu zgjodhi një kostum të tillë ngjyrë të kuqe teksa interpretoi një pjesë të këtij projekti: “T’ish kan gotë kjo e kisha break, t’ish kan letër, e kisha djegë”.

Besohet që ky duet i tyre do të pëlqehet nga publiku, meqë kanë marrë komente të shumta pozitive.

Ana ndryshe këtë kohë ka qenë në vëmendje të publikut për shkak të pjesëmarrjes në Big Brother VIP Kosova.

te ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

te fundit