19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Ali Ahmeti: Nesër në 11:00 do ta jap “lajmin e madh”

- Advertisement -

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti nesër do të paraqitet në Facebook, ku ka paralajmëruar se do ta japë “lajmin e madh”.

Nesër në orën 11:00, kryetari i BDI-së do të flasë drejtpërdrejt. Kështu thuhet në njoftimin në faqen e Ali Ahmetit në Facebook.

Ndërsa zgjedhjet parlamentare dhe presidenciale po afrohen, BDI-ja nuk ka vendosur ende nëse do të garojë e vetme, apo në ndonjë koalicion. Ndërkohë, disa parti opozitare shqiptare në Maqedoninë e Veriut janë bërë bashkë në një koalicion, duke e kandiduar Arben Taravarin për president të RMV.

BDI është partia më e madhe e shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit