15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Alba publikon foto nga shtrati, merr koment epik nga ndjekësit

- Advertisement -

Alba Vukaj është ndër ish banoret e BBVK, më të komentuara në media rozë që pas daljes nga shtëpia më e fashme.

Ajo gëzon një audiencë të gjerë të ndjekësve që komentojnë pothuajse secilën paraqitje të saj.

Së fundmi Alba ka postuar një foto nga dhoma e gjumit, foto që u vërshua nga komentet pozitive, e disa prej tyre e krahasuan bukuroshen edhe me mrekullit e botës.

Alba duket mbreslënëse dhe në top formë.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit