28.3 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Aktorja e njohur pranon dhuratë me vlerë 1.5 milion euro për martesë nga bashkëshorti

- Advertisement -

Aktorja e famshme turke, Melisa Asli Pamuk, u martua fshehurazi me sulmuesin anësor të Lille dhe Turqisë, Yusuf Yazici.

Se çifti i famshëm u martua u bë e qartë pasi Pamuk ndryshoi mbiemrin.

Aktorja e njohur i ka habitur të gjithë duke ndryshuar mbiemrin në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Më pas, bukuroshja ka ndarë edhe disa fotografi nga ceremonia e dasmës.

Vëmendjen tërhoqi edhe dhurata prej një milion dollarësh që Yusuf i bëri gruas së tij për martesë.

Ylli i futbollit bleu një shtëpi me pamje nga deti në Nice për 1.5 milionë euro si dhuratë martese.

Melisa e filloi karrierën e saj të aktrimit në moshën 13-vjeçare me një film në Holandë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit