0.9 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Aksident tragjik në Greqi, humb jetën i riu shqiptar e makina mbetet e copëtuar

Aksidenti me makinë i ka marrë jetën një të riu shqiptar në Greqi.

Mediet greke raportojnë se aksidenti ka ndodhur në Imathi në rrugën mes Meliki–Vergina ndërsa i riu që ka humbur jetën është nga Korça. Të plagosur kanë mbetur 2 shokët e tij që ishin me të në makinë.

Shkak i aksidentit dyshohet se ka qenë dalja nga rruga e mjetit, duke bërë që makina të përfundonte në një fushë. Siç shihet nga pamjet, makina është shkatërruar plotësisht.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit