31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Aksident te “Qafa”, përfshihen një kamion e një veturë

- Advertisement -

Një aksident komunikacioni ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në rrugën “UÇK” në Tophane, raporton Ekonomia Online.

Në këtë aksident janë përfshirë një kamion dhe një veturë, ndërsa në vendin e ngjarjes janë parë edhe Policia e Kosovës.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit