7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Afër tri orë bisedime, përfundon takimi i NJSI-së me Kurtin

Ka përfunduar takimi i përfaqësuesve të Njësisë Speciale Intervenuese me kryeministrin Albin Kurti dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla.

Takimi ka nisur nga ora 16:00.

Ende nuk dihen detajet e takimit e as nëse është arritur ndonjë marrëveshje pasi nuk ka pasur prononcim për media nga asnjëra palë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit