30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Adelina Tahiri lë pa fjalë ndjekësit me foto në bikini

- Advertisement -

Adelina Tahiri po shijon momentalisht pushimet e saj në një resort luksoz në Egjipt.

Ajo herë pas here poston foto nga pushimet e saj dhe nuk kanë munguar as foto me bikini ku bien në sy format e saj.
Tahiri duket më në formë se kurrë, me një bark të tonifikuar si dhe të pasmet dhe gjoksin e ngritur.

Por mos vallë artistja përveç ndjekjes së një rutine ushtrimesh ka bërë ndonjë ndërhyrje në trup për të theksuar format e saj? Të paktën kjo është pyetja që shumë ndjekës po bëjnë gjithnjë e më shumë.

Në fakt kjo është një praktike shumë e përhapur në botën e showbizit, sidomos pasi këto vajza bëhen nëna.

Disa prej tyre si Linda Halimi e kanë pohuar publikisht se kanë kryer ndërhyrje pas shtatzënisë për të rikthyer trupin që kanë pasur në fillum.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit