24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

A ka qenë në lidhje me Flori Mumajesin, flet Kejsi Tola

- Advertisement -

Këngëtarja Kejsi Tola ka qenë e ftuar në “Cherry on Top” ku foli për jetën e saj profesionale por edhe personale.

E pyetur në lidhje me lajmet që kanë qarkulluar për një lidhje romantike me Flori Mumajesin, ajo tha,

“Nuk kam dashur që jeta ime personale të përfshihet, nuk kam patur ndonjë bashkëpunim me mashkull tjetër, ka bërë këngën Flori, ishim në ‘Këngën Magjike’ dhe u krijua kjo zhurma. Unë nuk kam zgjedhur asnjëherë t’i bëj lidhjet e mija publike. Ia kam dalë t’i mbaj private”, thotë ajo.

Kejsi thekson se është single dhe ende nuk ka diçka për të ndarë me publikun, “Ka qenë një periudhë në fillimet e karrierës që mërzitesha për lajmet që dilnin, kohët e fundit portalet nuk më kanë sulmuar kaq shumë, sepse i kam mbajtur për vete. Jam akoma single. Jam vërtet single”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit