16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

500 mijë kristale Swarovski dhe 14 ditë punë për fustanin e Kylie Minogue në Met Gala

- Advertisement -

Kylie Minogue shkëlqeu në tapetin e kuq të Met Gala 2024.

Kjo ishte paraqitja e parë e Kylie në Met Gala që nga viti 2014.

Fustani i saj i dizajnuar nga Diesel u punua me 500 mijë kristale Swarovski, të cilat kërkuan 14 ditë punë për t’u përfunduar.

Minogue ishte e shoqëruar nga Glenn Martens për këtë ngjarje vjetore.

kylie minogue met gala may 2024 25037558

kylie minogue met gala may 2024 25037558

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit