0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

10 çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli gjatë festave

Le të shpallim zyrtarisht hapjen e sezonit të shkëlqimit dhe guximit në pamjen tuaj! Si ta përmirësoni veshjen gjatë një darke me kolegët apo miqtë më të afërt? Për këtë ju duhet një super çantë! Aksesori emocionues është rikthyer për t’u dhënë festave shkëlqimin e duhur.

Imagjinoni të futeni në një festë magjepsëse, me veshjen plot stil dhe një çantë me kristale të shndritshme ose e zbukuruar me një mori gurësh të çmuar që bien në sy.
Pavarësisht nëse jeni adhuruese e stilit mininalist ose tërhiqeni drejt ekstravagancës së guximshme, një dizajn spektakolar çantash ju pret këtë sezon.

Ja 10+ propozime IN për ju:

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

PRADA

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

RABANNE

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

KHAITE LILITH CRYSTAL

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

JUDITH LEIBER

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

CHANEL

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

BENEDETTA BRUZZICHES URSOLINA

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

LOUIS VUITTON

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

LOEFFLER RANDALL

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

JIMMY CHOO

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

GAIA

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

A.L.C. SIMONE

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

GUCCI

10+ çantat e mbrëmjes që ju duhen për një dolli

BOTTEGA VENETA

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit