27.3 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Zyrtarisht Xhuli konkurrente në “Dancing with the stars”

- Advertisement -

Modelja dhe ish finalistja e “BBVK”, Së fundmi po I bashkohet edhe një projekti televiziv “Dancing with the stars””në Top Channel.

Këtë e bëri publike edhe vet Xhuli në një postim në Instagram.

Ajo do të jetë çift me Dionin një nga balerinët e njohur shqiptarë.

Deri më tani Xhuli është konkurrentja e parë nga Kosova.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit