21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Zyrtarisht çifti i tretë i “Big Brother VIP”! Einxhel dhe Dagz shkëmbejnë puthjen e parë në buzë

- Advertisement -

Raporti mes Dj Dagz dhe Einxhel ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, tkesa ende nuk dihet se çfarë po ndodh midis tyre. Dyshimet për një marrëdhënie më të fortë se miqësia janë ngritur akoma më shumë pas daljes së Dj PM dhe Dj Dagz, ku Einxhel ka reaguar e përlotur e plot emocion, një anë që nuk e kishim parë më parë tek moderatorja. Kështu, me rikthimin e Arbrit në shtëpi, marrëdhënia e tyre duket sikur është në një hap më të rëndësishëm.

Ditën e sotme, ata kanë kaluar një nga momentet më intime brenda shtëpisë. Dyshja e kanë nisur ditën pranë njeri-tjetrit, ku Dj Dagz i afrohet moderatores dhe i dhuron disa përkëdhelje. Momenti i tyre ka vijuar duke shkëmbyer një puthje romantike.

Pas puthjes, dyshja ka buzëqeshur dhe i kanë dhuruar njeri-tjetrit një përqafim të ngrohtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit