27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Zyrtare: Dua Lipa e para në Spotify me 2 miliardë shikime

- Advertisement -

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e ka prekur një sukses të ri.

Lipa ka arritur të thyej rekord në platformën e muzikës të njohur si “Spotify”.

Ajo renditet e para me 2 miliardë shikime në vetëm pesë këngët e saj.

Kjo u bë e ditur nga Dukagjini, i cili është babai i këngëtares.

Pesë këngët më të dëgjuara të këngëtares janë: “ Don’t start now, New rules, One Kiss, Levitating Remix dhe Cold Heart”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit