14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Zhegrova: Disa gjëra të brendshme duhet të ndërrohen

Mesfushori i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, ka thënë pas ndeshjes se disa gjëra të brendshme duhet të ndërrohen.

Zhegrova tha se s’do të flas për detaje, pasi s’i takon atij të flas, por siç tha ai, duhet diskutim nga të gjithë që të zgjidhet problemi.

“Thënë të drejtën s’kam koment, besoj që kemi pasur shumë gjasa për tu kualifikuar me këtë grup që e kemi pasur. Mendoj që duhet të ndërrohen disa gjëra të brendshme, s’do të doja të flisja, sepse s’më takon mua të flas”.

“Duhet të diskutojmë të gjithë së bashku dhe duhet ta zgjidhim të gjithë së bashku. Do të doja që kapiteni apo ndonjë lojtar tjetër më në moshë do të diskutonin me presidentin e ta zgjidhim këtë problem”, tha Zhegrova.

Tutje, ai tha se e di që të gjithë tifozët janë nervoz me lojtarët e kombëtares, por sipas tij “të gjithë ne lojtarët e kemi dhënë maksimumin në stërvitje e në ndeshje”.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit