22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

- Advertisement -

Një vazjë e mitur nga fshati Livoq i Ulët i Gjilanit është raportuar e zhdukur.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer dhe as nuk i ka lajmëruar familjarët e saj.

Raporti i plotë:

PERSON I ZHDUKUR

Fsh. Livoq i Ultë-Gjilan, 18.11.2023-22:15. Ankuesja kosovare ka raportuar se më datën e lartcekur nga shtëpia ka dalë vajza e saj e mitur dhe deri në kohën e raportimit te rastin, vajza e saj nuk është kthyer dhe nuk iu është lajmëruar familjarëve të saj. Rasti është duke u hetuar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit