9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Zbulohet surpriza për dasmën e Romeos dhe Heidit?

- Advertisement -

Sot në shtëpinë më të famshme, nga loja e përzgjedhur nga vëllai i madh dhe me votën e banorëve, Romeo dhe Heidi po martohen.

Duket se kjo ditë speciale për çiftin do përcjellët me shumë surpriza.

Siç shihet nga postimet e Donaldit, ai dhe Elgit Doda po përgatisin këngë për më të dashurinë e tyre Romeon.

Ndonëse nuk kanë treguar detaje më të hollësishme, ndjekësit po presim me padurim ta shohin.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit