19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Zbulohet se çfarë i tha Princi Harry-Matt Smith pasi pa serialin “Crown”

- Advertisement -

Aktori Matt Smith ka zbuluar një takim që ka pasur me Princin Harry pas publikimit të “The Crown”. Smith luajti Princin Philip në dy sezonet e para të serialit hit të Netflix dhe fitoi një nominim për Emmy për performancën e tij.

Duke kujtuar takimin me Dukën e Sussex-it në një ndeshje polo disa vite më parë, Smith zbuloi se çfarë i kishte thënë Harry.

“Ai po thoshte ‘mirë gjysh?’ Isha si, ‘ njeri i mirë?’”, tha aktori për BBC.

Në janar 2023, Harry pranoi se shikonte “The Crown” dhe deklaroi se ai shkon aq larg sa të “kontrollojë” ngjarjet që përshkruan seriali për familjen mbretërore.

Gjatë paraqitjes së tij në “The Late Show With Stephen Colbert”, burri i Meghan Markle diskutoi për serialin dramatik kur u pyet nëse kishte parë ndonjë gjë në TV kohët e fundit.

Colbert pyeti nëse “Crown” ishte një nga shfaqjet që ai shikon, duke thënë se Harry “duhet të ketë parë një pjesë” të shfaqjes pasi bëhet fjalë për familjen e tij.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit