28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Zbulohet data e publikimit të këngës së Luizit dhe Getit

- Advertisement -

Dy artistët, Luiz Ejlli dhe Getoar Selimi kanë ndarë disa detaje nga bashkëpunimi i tyre i cili titullohet “Ding Dong”.

Luizi dhe Geti kanë njoftuar se kënga publikohet nesër në orën 18:00.

Ndërkaq, në videon e mëposhtme mund të shihni pjesë nga projekti i tyre muzikor.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit