28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Zbulohen numrat e lojtarëve “kuqezi” që do t’i bartin gjatë Euro 2024

- Advertisement -

Kombëtarja e Shqipërsië dje gjatë ditës arriti në Gjermani, madje ishte e para që shkeli në tokat gjermane.

Federata Shqiptare e Futbollit përmes rrjeteve sociale ka publikuar edhe numrat e lojtarëve që do t’i bartin gjatë ndeshjeve të Euro 2024, shkruan Indeksonline

Numrat kryesor i bartin lojtarët, si: Gjimshiti (6), Manaj (7), Gjasula (8), Asani (9), Bajrami (10), Broja (11), Ajeti (5), Balliu (2), Mitaj (3), Hysaj (4) dhe Berisha (1).

Kujtojmë që Shqipëria ndeshjen e parë e zhvillon ndaj Italisë më 15 qershor.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit