-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Young Zerka bëri publike lidhjen, Ronela shfaqet në krahët e djaloshit misterioz

Young Zerka ditët e fundit u komentua në mediat rozë për lidhjen e re.

Nuk kaloi shumë orë, edhe Ronela shfaqet në krahët e një djaloshi misterioz.

Ronela këto postime i shfaq nga projekti i fundit që do të lansoj.

Kujtojmë që dikur Zerka dhe Ronela kishin një lidhje afatgjate së bashku.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit