0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Yllka dhe vajza e saj po e shijojnë ndjesinë si princesha

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi është tejet aktive në mediat sociale.

Yllka Kuqi ka në jetë një vajzë e cila është shumë e afërt me të, shumë herë e merr me vete edhe në ambientet e punës.

Ajo ka publikuar një Instastory ku shihet të lumtura nenë e bijë.

Me kurorë në kokë Yllka dhe vajza e saj shijojnë ndjesinë si princesha.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit