28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Ylli i Love Island ikë nga të ftohtit, rrezitet në Dubai

- Advertisement -

Ylli i Love Island, MIllie Court është shfaqur në ballkon në bikine derisa ende nuk është duke shijuar plazhet e Dubait, për shkak se është izoluar bashkë me të dashurin e saj Liam Reardon

Ajo është në izolim me Liam në dhomën e hotelit, pasi që i dashuri i saj u testua pozitiv me Covid.

Por, kjo ngjarje e papritur ka bërë që udhëtimi i tyre në Dubai të jetë i paparashikuar, megjithatë Millie është shfaqur në ballkon duke marrë diell të dielën.

Fituesja e Love Island (25) ka treguar në bikine asetet e saj derisa ka bërë poza joshëse për fansat e saj të Instagramit.

Por, gjatë ditës së sotme i dashuri i saj ka rezultuar negativ dhe ajo ka filluar ta shijojë pushimin në diellin e shkretëtirës bashkë më të. /GE/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit