13.2 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Xhuli për pushime në Çikago, e shoqëruar nga ky person

Modelja e njohur Xhuliana Nura pas një periudhe të angazhuar me projekte të shumta ajo ka marrë rrugë drejt Çikagos.

Ajo tregoi se pas disa orësh në aeroplan ka mbërri në vendin ku e dashuron dhe ndjehet mirë.

Modelja drejt këtij rrugëtimi nuk është vetëm atje është shoqja e saj e cila po e shoqëron.

Xhuli ka ndarë disa momente nga ky udhëtim aq i veçantë për të.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit