11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Xhuli Nura: Përse vetëm femrat gjykohen, deri kur gratë me e ul kokën e të bëjnë vetëvrasje?

Ajo u ka bërë thirrje të gjitha vajzave e grave që mos ta ulin kokën për asgjë dhe se të bëjnë çfarë të duan.

Modelja e njohur theksoi duhet t’iu vijë turp meshkujve që bëjnë gjëra të tilla.

Foto: Screenshot/Instagram

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova thekson se për rastin që i kishte ndodhur më parë, nuk i beson më askujt.

Postimi i plotë i Xhulit (pa ndërhyrje):

“Kam marrë shumë mesazhe për një postim që kam bërë dje. Përse vetëm femrat gjykohen, për diçka që është shumë normale. Ne kemi lindur cullak dhe do të shkojmë në atë botë zhveshur. Njeriu që duhet me i ardh marre, është i keq ai që ta shpërndan fotot apo videot nudo.

Nuk kam besim më për askënd, që 13 vjet nuk i dërgoj askujt asgjë. Unë nuk kam besim më për askënd, për bashkëshortin apo të dashurin tim.

“Deri kur gratë më e ul kokën e deri kur ne me bë vetëvrasje o gra vajza të dashura? Bëni një situatë të tillë fuqi tënden. Mos e rruaj fare”. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit