16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Xhuli Nura akoma “single”: Jam në pritje për personin e duhur në jetën time

- Advertisement -

Xhuliana Nura ka qenë një personazh tejet i pikasur në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova, por ka vazhduar të jetë edhe pas përfundimit të spektaklit.

Së fundmi, ajo u pyet nga emisioni “Artistët shqiptarë” për jetën e saj private, megjithatë ajo vazhdon të pohojë se është në pritje të personit që do ta ketë në kra

“Unë me jetën private jam si dita me natën. Është me fat që njerëzit e kanë gjet fatin e jetës, dhe njerëzit që i duan, por unë jam akoma në pritje, se kur po vjen personi i duhur në jetën time ”, theksoi ajo.

“Nuk duhet me u ngut për asnjë gjë, kur është e shkruar vjen. Kur është koha e duhur që je i pjekur emocionalisht, atëherë vjen personi i duhur sepse e ke mbërri nivelin e pjekurisë dhe e din çka dëshiron nga jeta”, ka deklaruar modelja.

“Nëse nuk vjen, shkojmë e rrëmbejmë”, pohoi Xhuli në formë shakaje.

Xhuli, përkundër eksperiencës së saj në formatin Big Brother VIP Kosova, ajo po vazhdon me angazhimet e saj të panumërta.

Ajo ka qenë një nga emrat më të pikasur gjatë këtij edicioni dhe po ashtu edhe finaliste.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit