11.4 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Xhensila pas ndarjes nga Besi bën ndryshimin e pamjes

- Advertisement -

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, po vazhdon të merr vëmendje me poza atraktive në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram numëron miliona fansa të cilët e përcjellin në çdo lëvizje.

Xhensila reklamoi një ndryshim të hatashëm.

Ajo ka ndërruar stilin dhe ngjyrën e flokëve, mes asaj kafe dhe të bardhë.

Ky ndryshim i shkon shumë artistes e cila gjithmonë shfaqet e kuruar në çdo paraqitje.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit