31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Xhensila Myrtezaj mahnit me dukjen në fustanin transparent shkëlqyes (Foto)

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, po vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në media e shtypin rozë.

Bukuroshja, e cila numëron afro dy milionë njerëz vetëm në Instagram, është tejet aktive me postime.

Ajo së fundmi ka realizuar një fotosesion, në të cilin ka mahnitur me linjat trupore.

31-vjeçarja ka përzgjedhur një fustan të gjatë shkëlqyes ngjyrë gri, i cili është tërësisht transparent.

Dukjen e ka kompletuar me një gjerdan rreth qafës si dhe me një palë syze dielli.

Të shumta qenë edhe komplimentet që mori në pjesën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Kjo vjen pas ndarjes nga Bes Kallaku, i cili së fundmi u tha se ia dedikoi edhe një këngë ish-partneres.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit