25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

“Xhane, xhane” – Dafina paralajmëron bashkëpunimin e ri

Dafina Zeqiri ka qenë shumë aktive gjatë këtij viti duke sjellë hite të njëpasnjëshme.

Dhe ajo nuk e ka në plan të ndalet. Është në kompletim e sipër të realizimit të ri muzikor.

“Xhane, xhane” titullohet kënga e re, e cila do të vijë bashkëpunim dhe do të lansohet më 15 shtator.

Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja e ka publikuar një video, ndërsa në prapavijë dëgjohet një fragment i këngës së re.

Dueti me Elinel, “A mke dashtë” është ndër projektet e fundit të Dafinës që u publikua para dy javësh dhe numëron mbi katër milionë shikime në YouTube.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit