2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Xeni tregon se a do i bëhet edhe Ledioni, djali i tij këngëtar

Xeni dhe djali i tij Ledioni në një intervistë tek T7 në ‘Cnapè’ treguan gjerë e gjatë për jetën e tyre.

Në një pyetje drejtuar Ledionit se a do të jetë pjesë ë muzikës si babi dhe vëllai tij, ai theksoj se “Jam fans i muzikës por vetëm si dëgjues, ndoshta edhe bëhet diçka të jem pjesë e ndonjë projekti, por për momentin jo”.

Xeni tregoj se do të përkrah vendimin e tij, gjithashtu edhe tek Korabi theksoj se nuk ka qenë ai qe e ka detyruar me forcë.

Gjithashtu ata biseduan edhe për videon virale të tyre “Gjakovën me Parisin nuk e ndërroj” ku është mirëpritur nga publiku.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit