-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

William Walker flet për martesën, 2 gratë e tjera dhe 4 fëmijët e tij

Willaim Walker ndryshe nga herët e tjera, ai kësaj radhe vjen me një rrëfim tejet personal, ku fol për jetën e tij, fëmijërinë, martesën, fëmijët e tij dhe shumëçka tjetër.

Me këtë rast, ai u ndal edhe tek martesa e fundit që pritet të ndodhë, e që këto ditë është përfolur tejet shumë për këtë pjesë.

“Tani do të martohem jo me një vajzë të re, por ajo është një gjyshe”, u shpreh mes tjerash Walker teksa foli edhe për dy gratë e tjera dhe 4 fëmijët e tij.

Ai tregoi tutje se gruaja e tretë me të cilët do të martohet quhet Dejzi, sikurse e kishte emrin edhe gruaja e dytë, tashmë e ndjerë.

Këtë rrëfim mund ta dëgjoni në videon më poshtë:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit