25.5 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Wanda Nara zbulon ekipin e ardhshëm të Mauro Icardit

- Advertisement -

Gruaja dhe njëherit agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka nxitur spekulime për transferimin e mundshëm të Mauro Icardit tek “Zonja e Vjetër”.

Nara ka shpërndarë një foto në rrjetin social, Instagram e veshur me tuta e Juventusit.

Fotografinë e postoi në Turqi, atje ku po qëndrojnë së bashku me ish-kapitenin e Interit.

Është përfolur tash e sa kohë se Icardi mund të bëj një lëvizje të mundshme tek Juventinët.

Sulmuesi argjentinas aktualisht është nën kontratë me klubin turk, Galatasaray, me të cilët ka shënuar 24 gola në 39 paraqitje në të gjitha garat këtë sezon

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit