11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Vrasje në tentativë në Prizren: Arrestohen dy persona, dërgohen në mbajtje

- Advertisement -

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi dyshohen për vrasje në tentativë.

Ata janë dërguar në mbajtje.

“VRASJE NË TENTATIVË – Prizren/ 30.03.2024 – 22:40. Lidhur me rastin pas hetimeve nga njesitet kompetente janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë dhe është sekuestruar një pistoletë e cila dyshohet se është përdorur në rast. Dy të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit