10.9 C
New York
Saturday, April 1, 2023

Buy now

Vllaznia shkarkon Mirel Josën

Vllaznia ka shkarkuar trajnerin Mirel Josa pas humbjes 2-0 ndaj Laçit.

Kjo humbje i lë shkodranët në vendin e 5 mer 37 pikë duke dalë praktikisht jashtë garës për titull.

Në fakt Vllaznia nuk fitonte prej 4 ndeshjes radhazi mes kampionatit dhe Kupës.

Ndërkohë, Mirel Josa modri drejtimin e kuqebluve në maj të vitit 2022.

POSTIMI I KLUBIT:

“Klubi i Futbollit Vllaznia njofton se ka ndërprerë me mirëkuptim bashkëpunimin me trajnerin Mirel Josa.

Falenderojmë trajnerin Josa për kontributin e dhënë në drejtimin e ekipit duke i uruar suksese në angazhimet e ardhshme!
Ekipi do vijojë punën ën drejtimin e trajnereve Auron Miloti dhe Vioresin Sinani”.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit