10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Vjosa Osmani ka vizituar Lipjanin, pritet nga kryetari Imri Ahmeti

- Advertisement -

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani gjatë së hënës ka zhvilluar një vizitë në Komunën e Lipjanit, me ç’rast është pritur nga kryetari Imri Ahmeti.

Takimi është mbajtur pa pranin e mediave dhe pas takimit do të ket[ deklarime për media.

Po ashtu, Presidentja Osmani do të vazhdojë me aktivitete të tjera, ku do të zhvilloj takime me gra e të rinj, komunitetet joshumicë dhe biznese të kësaj komune.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit