16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Vjen lajmi i shumëpritur nga Adri dhe Iliriana

- Advertisement -

“Yjet” është projekti i parë dhe deri tani i vetëm nga Adri dhe Iliriana pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Por, ata tani po sjellin edhe një këngë të re.

Përmes rrjeteve sociale, ata kanë bërë të ditur se kënga “Falëm” publikohet sot në ora 19:00.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit