-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Vjedhje në Aeroportin e Prishtinës

Është arrestuar një person në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, pasi dyshohet se ka kryer vjedhje.

Kjo pasi që një valixhe dhe një çantë krahu me dokument personale dhe 100 € para të gatshme janë gjetur te i dyshuar, e që paraprakisht i kishte raportuar si të humbura ankuesja femër kosovare pasi kishte arritur në ANP.

“ANP-Adem Jashari, 4.12.2023-09:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që një valixhe dhe një çantë krahu me dokument personale dhe 100 € para të gatshme janë gjetur te i dyshuari, të cilat i kishte raportuar si të humbura ankuesja femër kosovare pasi kishte arritur në ANP. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit