0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Viti i Ri po afrohet, Shyhretja veç po rinohet

Ajo po përgatitet për programet festive.

Ka publikuar në ‘Instagram’ një video ku shihen disa pamje nga prapaskenat.

Për këto festa ka zgjedhur të prezanton me një stil krejt ndryshe, ku shihet ne fustan të zi dhe një tjetër ngjyrë qielli, flokët dhe grimi janë gjithmonë natyrë e këngëtares e cila nuk eksperimenton shumë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit